Техніка

Флагманський комбайн New Holland CR10.90 є найпотужнішим у світі

New Holland CR10.90
Зернозбиральний комбайн New Holland CR10.90

Модель CR10.90 – це перший і єдиний у світі зернозбиральний комбайн класу 10, що встановив рекорд зі збирання врожаю, який уже понад 8 років не може перевершити жодна інша машина: 797,656 т пшениці за 8 год у звичайних польових умовах; максимальна продуктивність роботи – 135 т/год.

Про це повідомляє прес-служба New Holland на своїй Фейсбук-сторінці.

Надзвичайно ефективні робочі характеристики двигуна Cursor 16 у поєднанні з надсучасними технологіями збирання врожаю та системою автоматичного водіння IntelliSteer® дозволяють машині працювати практично цілодобово без зупинки.

Високоефективна та надзвичайно бережна двороторна система обмолоту та сепарації Twin Rotor™ гарантує чудову якість зерна та соломи. А втрати від подрібнення зерна становлять лише 0,1%, що є найкращим показником на ринку.

Крім того, New Holland пропонує повний спектр рішень точного землеробства для збільшення ефективності та продуктивності збирання врожаю:

  • система автоводіння IntelliSteer®, що економить кошти вже з першого прокосу;
  • система автоматичного ведення у прокосі SmartSteer™ для зернових жаток;
  • система автоматичного ведення по рядках для збирання кукурудзи;
  • картографування врожайності;
  • датчик вологості зерна в режимі реального часу;
  • монітор з інтелектом IntelliView™ IV.

«Усі дані можна зберегти, завантажити на комп’ютер, проаналізувати за допомогою програмного забезпечення для точного землеробства та створити надточні карти врожайності. Створені карти можна використовувати для точного внесення посівного матеріалу, добрив і ЗЗР з метою підвищення врожайності та зниження витрат ресурсів», – відзначають у публікації.

Нагадаємо, New Holland розширює пропозицію алюмінієвих штанг обприскувача.