Техніка

Фермерам пропонують обмінювати зерно на нову техніку

Фермерам пропонують обмінювати зерно на нову техніку

Група компаній «Техноторг» (Миколаїв) пропонує сільгоспвиробникам послугу бартерного обміну зерна на сільськогосподарську техніку. Аграріям пропонують здавати зерно минулого врожаю у зручних елеваторах або портовому терміналі.

Про це повідомляє «Техноторг» на своїй Фейсбук-сторінці.

«На складі лежить зерно минулого врожаю, вільних коштів немає, а техніку до сезону 2023 треба оновити…  Впізнали себе у цій ситуації? Тоді приєднуйтесь до програми «ОБМІН» від «Техноторг». Наприклад, 207 тонн пшениці можна перетворити на сівалку KUHN KOSMA за лічені дні. Обмінюйте  урожай на необхідну техніку швидко, просто та за вигідними умовами», – йдеться у повідомленні.

Перевагами запропонованої програми «Обмін» зазначені вигідна ціна на зерно, можливість придбати дуже широкий асортимент техніки та можливість здати зерно на зручному елеваторі або портовому терміналі.

«Більше не потрібно шукати покупця для вашого врожаю. Обмін на техніку в наявності: швидке рішення – швидка поставка. Точна ціна залежить від якості зерна та умов поставки», – зазначають у компанії.

Нагадаємо, ФГ «Еколайф» на Чернігівщині придбало нову борону завдяки проєкту «єРобота».