Техніка

Fendt знову став найсильнішим брендом Німеччини

У щорічному телефонному опитуванні DLG-Image Barometer незалежного та професійного німецького сільськогосподарського товариства (DLG) 700 німецьких фермерів назвали найсильнішим брендом сільськогосподарської техніки Fendt.

Про це повідомляє Аgroportal24h.

Конкуренція сильна, в десятку марок входять німецькі Claas, Amazone, Lemken, Horsch, Krone, Deutz-Fahr, а також бренд New Holland концерну CNH Industrial (штаб-квартира у Великобританії), американський John Deere та французький Kuhn.

Fendt посів перше місце, друге – Claas, а третє – John Deere. Результат Fendt був на один бал гірший, ніж минулого року.

«Ми пишаємося тим, що Fendt знову опинився в авангарді цього незалежного опитування”, – сказав Крістоф Грьоблінггоф, голова AGCO/Fendt.

Минулого року Fendt представив кілька нових товарів. Наприклад, нове покоління популярної серії тракторів Fendt 900 Vario.

Також було представлено нову цифрову платформу FendtONE, яка значно спрощує роботу на місцях і адаптує її до офісних процесів. Fendt вважає, що можливість зв’язування машин і ферм з офісами (а отже, можливість збирати та оцінювати дані) стає все більш важливою для багатьох фермерів.

Дослідження барометра DLG-Image складається з чотирьох підкатегорій – поінформованість про бренд, лояльність до бренду, задоволення від бренду та імідж бренду. Бали додаються з усіх чотирьох підкатегорій до максимум 100 балів.

Дослідження барометра DLG-Image стосувалося фермерів з різними розмірами ферм: ферми з площею менше 100 га, середні господарства з 250 до 500 га та великі господарства з понад 1000 га сільськогосподарських угідь. Обстежувані фермери мали в середньому 328 га в 2019 році, що в середньому на 6 га більше, ніж у 2018 році. Середній вік опитаних фермерів становив 52 роки, а чверть господарств підпадає під категорію малих господарств.

Читайте також: Ринок тракторів виріс у США та Європі, але зменшився в Індії та Китаї

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!