Техніка
Головне:
Техніка

Fendt збільшить виробництво техніки у 2021 році

Виробництво техніки Fendt по категоріям

У компанії відзначили минулий рік як досить успішний і очікують на збільшення виробництва машин у 2021 році.

Про це повідомляє прес-служба Fendt.

«Глобальне зростання бренду Fendt – одна з найважливіших ініціатив AGCO. Fendt Global Growth можливий, тому що ми пропонуємо машини, які користуються попитом у всьому світі, і в першу чергу на наших європейських ринках», – зазначив голова правління AGCO/Fendt Крістоф Греблінгхофф.

Відзначили, що продукція Fendt все більше використовується в Північній Америці, Бразилії, Південній Африці, а також в Австралії та Новій Зеландії. Зокрема, особливою популярністю користуються зернозбиральний комбайн Fendt IDEAL і сівалка точного висіву Fendt MOMENTUM.

Крістоф Греблінгхофф голова правління AGCO/Fendt

«Покупці на ринку Північної Америки повідомляють про виняткові показники витрати пального, якості зерна та продуктивності в порівнянні з машинами конкурентів. У цьому році великий зернозбиральний комбайн був успішно представлений в Південній Африці. Fendt MOMENTUM також успішно завершила свою першу посівну в Північній Америці», – розповідає голова правління AGCO/Fendt.

В Австралії та Новій Зеландії замовлення на великі трактори в 2020 р. значно зросли. Крім того, в компанії домоглися збільшення замовлень на техніку для збирання кормів до 80%.

«Попит на ринках тракторів в Європі різко виріс, тому ми очікуємо, що в цьому році ринок складе 188 000 тракторів. Це означає, що ринок практично досяг рівня 2012 р., рекордного року для європейського ринку тракторів. Ми зберігаємо нашу високу частку ринку в 10,6%», – додає Крістоф Греблінгхофф.

У компанії зазначили, що в цьому році очікується виробництво більше 20 000 машин Fendt.

Журнали