Техніка

Fendt представив нове покоління польових роботів Xaver

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Fendt представив нове покоління польових роботів Xaver

Компанія Fendt випустила нове покоління польових роботів Xaver з покращеними ходовими якостями, оснащених апаратами точного висіву та розумними технологіями.

Про це повідомляє Profi.

Електричний апарат точної сівби, розроблений партнерами з компанії AGCO Precision Planting, дозволяє висівати окремі зерна із сантиметровою точністю. 

Він дозволить варіювати глибину висіву залежно від показників датчиків вологості ґрунту, температури, вмісту гумусу та рослинних залишків.

Нове покоління роботів отримало три колеса збільшеного діаметру замість менших чотирьох. Це рішення збільшує площу контакту із землею, дозволяє точніше регулювати глибину сівби, зменшило радіус повороту та дозволило ущільнювати ґрунт над висіяним насінням. 

Колесні ваги на передніх колесах допомагають збільшити тиск сошника при сівбі на суглинних грунтах.  У такому разі вага польового робота збільшується зі 150 до 250 кг.
Місткість бункера для насіння збільшена до 20 літрів, що, вистачає приблизно на 0,5 га при нормі висіву 90 тис. насінин/га. 

Ємність літій-іонної батареї збільшена до 2,6 кВт-год, і польовий робот може працювати приблизно 1,5 години, перш ніж повернутися до базової станції для зарядки.
Fendt розраховує, що рій із шести роботів може засівати близько 3 га/год.

Останнє покоління оснащено системою позиціонування VarioGuide, а платформа FendtONE дозволяє обмінюватися інформацією польових даних між трактором і роботом, а також між роботом і базою даних.«Xaver картографує всі культури в полі, і ми можемо використовувати це для всіх наших подальших робіт, таких як захист рослин, механічна боротьба з бур’янами та підживлення, незалежно від того, роблять це роботи або трактори, – сказав Бенно Піхльмаєр, директор глобальних технологій та інновацій компанії Fendt. –Передумовою ройових технологій є надійне покриття мережі для обміну даними. Надалі ми використовуватимемо найближчу реалізацію цифрової стратегії з розширенням мережі 5G у Німеччині та в усьому світі».


Читайте також: Робот Agrointelli Robotti сіяв понад 24 години без упину

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями