Техніка

Fendt оновив зернозбиральні комбайни IDEAL

Комбайни Fendt IDEAL на збиранні зернових

Компанія Fendt оновила зернозбиральні комбайни серії IDEAL. Машини стали доступні з низкою додаткових опцій для системи ведення в колії і розподілу соломи.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Використовуючи ведення по колії з коригувальним сигналом RTK, ділянки обробляються за заданими шляхами, без відхилень. Тепер можливе редагування в режимі Controlled Traffic Farming через VarioGuide з сигналом RTK. Він надає точність відстеження до 2 см.

Окрім цифрових оновлень, асортимент шин для моделей Fendt IDEAL 7 і Fendt IDEAL 8 розширили для забезпечення безпечного проїзду по вузьких дорогах, додавши розмір 710/70 R42. Тепер комбайни мають зовнішню ширину менше 3,3 м з максимальною площею контакту з ґрунтом.

Fendt IDEAL на збиранні ріпаку

Також компанія переробила систему очистки Fendt IDEAL 9, що підвищило продуктивність машини. Тепер зерно потрапляє на верхнє решето через два вигнуті подвійні ступені падіння. Завдяки вигнутій формі важкі зерна збираються в нижній частині, а легкі за законами фізики — вгорі. Також відокремлюються незернові компоненти. Загалом очищення розділено на чотири секції.

Додатковою опцією є розподільник соломи ActiveSpread SwingFlow, що забезпечує більш рівномірний розподіл навіть у вологих умовах збирання.

Також зернозбиральні комбайни Fendt IDEAL тепер можуть бути оснащені в стандартній комплектації центральною телеметричною системою Fendt Connect, що дозволяє керувати парком машин і оптимізувати налаштування незалежно від місця їх розташування.

Нагадаємо, підбирач Fendt Rotana підвищує щільність тюка завдяки новому розміщеню вальців.