Техніка

CNH запускає інноваційний простір у центрі стартапів

CNH запускає інноваційний простір у центрі стартапів

CNH урочисто відкрила свій інноваційний простір у Habitat Senai Corporações у системі Fiep (Промислова федерація штату Парана). Нове партнерство спрямоване на підвищення конкурентоспроможності галузі, створення можливостей для обміну знаннями між компаніями, стартапами та університетами, розширення потенціалу для розробки технологічних та інноваційних рішень і послуг, які відповідають вимогам ринку.

Про це повідомляється у корпоративному пресрелізі корпорації.

«Ми компанія, орієнтована на інновації. Це партнерство з Habitat Senai Corporações розширює наші відносини, сприяє обміну досвідом, що дозволяє створювати інноваційні рішення та послуги, які відповідають реальним трансформаційним потребам», — сказав Рафаель Міотто, президент CNH у Латинській Америці.

Бути членом інноваційного центру Fiep має велике значення, оскільки компанії можуть розширювати можливості, зміцнюючи інноваційну екосистему та отримувати користь від підтримки та заохочення з боку самої системи.

Створений у 2011 році Habitat Senai Corporações – це простір для спільного обміну досвідом між інноваційними компаніями та системою Fiep. Хаб спрямований на встановлення партнерських відносин між корпораціями, які бажають виконувати проекти в галузі освіти, досліджень, розвитку та інновацій, використовуючи інфраструктуру Habitat, консультаційні послуги та прикладні дослідження.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що CNH інвестує у стартап технології роботизованого збору врожаю.