Техніка

Енергія із соняшнику: «Агроліга» вийшла на фініш будівництва власної ТЕС

«Агроліга» завершила будівельно-монтажні роботи теплової електростанції (ТЕС), яка буде виробляти енергію з лушпиння соняшнику. Зокрема, на ТЕС уже залили фундамент, встановили несучі конструкції та проклали комунікації.

Про це повідомляє прес-служба групи компаній.

 «Наразі перебуваємо на етапі монтажу основного технологічного устаткування, яке було замовлено, оплачено і вже доставлено. Паротурбінна установка в лютому проходила випробування на заводі виробника. Після підсумкового тестування турбіна була відправлена ​​в Україну і вже монтована для перших випробувань в умовах реальної роботи», – ідеться в повідомленні.

Виробництво котлів, за інформацією «Агроліги», було розбите на дві складові: частина робіт виконується в Болгарії, основна – в Україні. Вже досягнуто домовленостей з однією з кількох електропередавальних організацій та отримані найбільш вигідні технічні умови на підключення до електричних мереж..

Попередньо, термін завершення будівництва і початок вироблення електроенергії визначено на кінець 2019 року.

«Після завершення будівельних робіт ми отримуємо безвідходне виробництво при переробці соняшнику, вносимо свою частку у вирішенні екологічних проблем, отримуємо додатковий дохід від продажу «зеленої» енергії і здатність, при необхідності, перейти на споживання виробленої ТЕС енергії всередині підприємств групи», – підомляють у компанії.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!