Техніка
Головне:
Техніка

Електричний трактор Farmtrac отримав нагороду за кращий дебют року

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Електричний трактор Farmtrac отримав нагороду за кращий дебют року

Флагманська модель бренду Farmtrac FT25G з літій-іонним акумулятором стала першим в галузі повністю електричним трактором, представленим на виставці LAMMA 2020 і отримала нагороду «Кращий дебют 2020 року». 

Про це повідомляє Agrimachinerynews.

У компанії відзначили, що незважаючи на те, що цей рік був далеко не ідеальним часом для запуску нового агрегату, дилерська мережа Farmtrac за перший рік її існування дуже добре виросла.

У вересні 2020 року компанія Reesink Agriculture, дистриб’ютор в Великобританії, була удостоєна нагороди Farmtrac «Кращий дебют 2020 року» в рамках Міжнародного дня дистриб’юторів по всьому світу.

Нагорода була отримана на тлі сильних продажів і солідної кампанії бренду по підвищенню популяризації електричної техніки і обізнаності ринку протягом усього 2020 року, а також за високий рівень технічного обслуговування і підтримки.

«Цей компактний і маневрений трактор втілює собою значний крок вперед в сільськогосподарській інженерії. Ми були вражені величезним потенціалом трактора в цілому ряді наземних галузей економіки та промисловості як у Великобританії, так і за кордоном, включаючи сільське господарство, зокрема, садівництво, рослинництво, тваринництво і побутову інфраструктуру», – сказала Джейн Ріксон, професор кафедри боротьби з ерозією і збереження грунту в Cranfield Soil and AgriFood Institute і президент IAgrE.

Читайте також:На основі індійського трактора Escorts Farmtrac збирають електротрактори

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ