Техніка

Електричний мінінавантажувач Kovaco керується зі смартфону

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Електричний мінінавантажувач Kovaco керується зі смартфону

Перший у світі повністю електричний мінінавантажувач Elise 900 чеської компанії Kovaco Electric може керуватися вручну та зі смартфону і має максимальну вантажопідйомність 1,4 тонни.

Про це повідомляє Profi.

Стандартний акумулятор на 240 Ач забезпечує до шести годин безперервної роботи машини. Додатковий акумулятор на 400 Ач не тільки збільшує це до восьми годин, але також забезпечує 1,4 т підйомної потужності (стандартний акумулятор дозволяє піднімати 900 кг). Обидві батареї можна повністю зарядити за 3,5 години.

Elise 900 можна керувати вручну з кабіни за допомогою джойстиків. Крім того, він постачається в стандартній комплектації зі смартфоном, на який завантажується додаток для віддаленої роботи (радіус до 15,0 м). Цей самий смартфон також  працює як панель приладів у кабіні. Також є можливість керування з пульта Hiab, який має джойстики та контрольний екран. У такому випадку з радіус роботи сягає 50,0 м.

Основні характеристики включають високий зазор шасі, гідравлічну самовирівнювальну систему з гіросенсорами та кутом нахилу 47 градусів.

До машини додається широкий асортимент робочих органів.

Читайте також:Китайці з американцями випустять електричний екскаватор

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями