Техніка

Дилер сільсьгосптехніки створив власну сервісну команду

Дилер сільсьгосптехніки створив власну сервісну команду

Компанія «Тайтен Машинері Україна» оголосила про створення сервісної команди Service Expert Team, яка спеціалізується на ремонті та налаштуванні аграрної техніки й основних її компонентів.

Про це повідомляє пресслужба компанії

Зазначається, що до Service Expert Team належать висококваліфіковані сервісні інженери, які мають багаторічний досвід, глибокі знання та високий рівень технічної підготовки. 

«Тайтен Машинері Україна ретельно підійшла до вибору експертів – кожен член команди пройшов багаторівневу перевірку знань щодо різних продуктів та технічних рішень, це гарантує здатність ефективно та професійно виконувати завдання найвищого рівня складності, забезпечуючи надійність і довговічність техніки, яка працює в полі», – наголошують у «Тайтен Машинері Україна».

Наголошують, що якісний та своєчасний сервіс сільськогосподарської техніки є критично важливим для ефективного функціонування аграрних підприємств. Професійне технічне обслуговування дозволяє уникнути непередбачених зупинок у роботі техніки, що може призвести до втрати врожаю або зниження продуктивності.

Регулярне обслуговування та своєчасний ремонт техніки зберігають її в оптимальному стані, підвищуючи продуктивність і продовжуючи термін служби. 

«Крім того, висококваліфіковані сервісні команди, такі як Service Expert Team, можуть надати консультації та рекомендації щодо покращення ефективності роботи техніки, що сприяє зниженню експлуатаційних витрат і підвищенню рентабельності аграрного бізнесу», – зауважують в дилерській компанії.

Читайте також:Titan Machinery Ukraine отримала нагороду від CNH Industrial