Техніка

DroneUA проводить навчання для майбутніх працівників агросфери

Кар’єрні перспективи для молоді надає залучення у діяльність агрогалузі інноваційних, зокрема, безпілотних рішень, що реформують та цифровізують. Відтак, DroneUA сприяє якісному навчанню майбутніх кадрів. Днями Валерій Яковенко, співзасновник групи компаній DroneUA, провів онлайн-виступ на тему залучення робототехніки в агрогалузь спеціально для студентів ВСП «Чернятинський фаховий коледж ВНАУ» та ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ»

Про це йдеться у повідомленні компанії в фейсбуці.

«Щодня з’являються нові технології, які потрібно вивчати й розвивати. Тому важливо, аби освітня програма крокувала в ногу з сучасними тенденціями. Ми прихильники дуальної освіти й вважаємо, що практична складова надважлива. Наш підхід до бізнесу – про екосистемність і роботу з партнерами, серед яких – і навчальні заклади. Усі разом ми маємо працювати задля спільної мети», – йдеться в повідомленні.

Також зазначено, що Україна вже стала лідером на ринку робототехніки, посівши перше місце у світі за швидкістю впровадження дронів-обприскувачів у 2021 році й залишившись першою у Європі в 2022 році.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що потенціал залучення робототехніки в агро у 2023 році зростатиме.