Техніка

DroneUA стабільно надає послуги аграріям

DroneUA

Команда DroneUA працює нон-стоп з першого дня війни, допомагаючи захисникам відстоювати мир і безпеку в нашій країні. Разом з тим компанія продовжує обслуговувати сільгоспвиробників.

Про це повідомляє прес-служба DroneUA на своїй Фейсбук-сторінці.

  • «Бізнес знаходиться в умовах обмеженого доступу до обладнання та комплектуючих. Наразі ми активізували роботу з усіма європейськими партнерами, які допомагають з постачанням обладнання. Паралельно шукаємо можливості формування нових логістичних каналів.
  • Перші дні війни були складними. Зараз ми вже відновили базові процеси, налагодили роботу колективу: частково в офісі, дистанційно, в регіонах. Віримо, що протягом короткого часу зможемо вийти на повну потужність.
  • Ми стабільно продовжуємо надавати послуги, які пов’язані з використанням програмного забезпечення і, певною мірою, з поставки обладнання.
  • Основна складність – надання сервісу клієнтам дронами та іншою робототехнікою. Як приклад: аграрії звертаються із проханнями пошуку мін, решток боєприпасів на їхніх полях за допомогою дронів. Враховуючи ситуацію, ми не маємо змоги допомогти, як через небезпеку від ворога, так і через неможливість піднятися в повітря дронами без узгодження з військовими. Зараз це нереально», – розповідає співзасновник DroneUA Валерій Яковенко.

Нагадаємо, українським захисникам потрібні дрони.