Техніка

Для прес-підбирачів Big Pack доступна інноваційна система внесення консерванту

Прес-підбирач Krone Big Pack п’ятого покоління

Для нової серії прес-підбирачів Big Pack (5 покоління) компанія Krone пропонує повністю інтегровану міжмашинну систему для внесення консервантів. Виробник єдиний на ринку дозволяє керувати швидкістю дозування системи залежно від пропускної здатності.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі компанії.

Система передбачає встановлення бака ємністю близько 400 л на каналі преса. Резервуар оснащений великим завантажувальним отвором із ситом, а також лабіринтною вентиляцією та датчиком рівня заповнення. Дані відображаються на моніторі кабіни трактора, а інформація про залишок передається за допомогою звукового сигналу. Насосний агрегат розташований у ящику над коромислом, де захищений від пилу та має легкий доступ.

Декілька шлангів мають закінчення за лівим тримачем заднього ліхтаря преса. Система швидко й зручно обслуговується за допомогою заправного шлангу, шлангу для промивання й дренажного піддону насосного ящика. Чотири стандартні плоскі форсунки встановлюються за підбирачем та забезпечують рівномірне розпилювання рідини. Їх можна замінити без інструментів.

Насос, що дозує, працює так: праворуч знаходиться триканальний клапан, який можна використовувати для перемикання між баком лінії всмоктування та лінією промивання, а вбудований фільтр запобігає засміченню. Датчик реєструє кількість рідини, що переробляється, шестерний насос у поєднанні з двома клапанами дозволяє дозувати від 0,5 до 6,5 л/хв.

Нова система внесення консервантів на прес-підбирачі Big Pack

Завдяки інтуїтивно зрозумілому терміналу водій може легко керувати повністю інтегрованим агрегатом у різних режимах. Нова система Krone надає можливість регулювати швидкість дозування залежно від пропускної здатності.

Для технічного обслуговування насос можна швидко активувати за допомогою кнопки. Додаткове з’єднання для подачі стисненого повітря дозволяє повністю випорожнити трубопроводи до форсунок. Демонтаж насосного агрегату, наприклад, у зимові місяці, виконується без інструментів.

Завдяки дозування за фактичною пропускною здатністю, домішки та консерванти для корму використовуються дуже ефективно, оскільки їх кількість зберігається у лічильнику споживача та контролері завдань. Виставлення рахунків та зчитування інформації здійснюється просто. Насосний агрегат із фільтром та клапанами надалі можна буде використовувати на всіх машинах Krone.

Нагадаємо, KRONE збільшила термін експлуатації прес-підбирачів BiG Pack.