Техніка

Для обробітку стерні високостеблових культур оптимальною є дискова борона

Дискова борона Rubin від LEMKEN

Для роботи зі стернею стерні кукурудзи німецька компанія Lemken пропонує плуги, що вважають одним із найкращих рішень. Але варто згадати про інше відоме та досить ефективне рішення виробника – дискову борону Rubin.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Це чудове класичне знаряддя для обробітку площ, де лишилися високі стебла сільськогосподарських культур, таких як кукурудза чи соняшник.

Завдяки дисковій бороні Lemken Rubin відбувається рівномірне змішування ґрунту й рослинних решток навіть на мінімальній глибині. Робочі органи знаряддя не закорковуються навіть за обробки значної кількості пожнивних решток.

Агрегат озброєний двома рядами зубчастих дисків напівсферичної форми, діаметром близько 610 мм. Пожнивні рештки разом з ґрунтом подрібнюються й інтенсивно перемішуються на задану глибину.

Рамна конструкція в борони Lemken Rubin заввишки 80 см, що захищає конструкцію від закорковування. Зазначимо також наявність самозаглиблювального котка й пружинних борінок.

Відповідно, за допомогою Lemken Rubin можна досить оперативно зачистити площу після кукурудзи, якісно подрібнивши кореневища та стебла. До того ж верхній шар ґрунту буде добре розпушено й вирівняно, що дасть змогу відразу провадити висів деяких видів ярих культур. У крайньому разі поле можна буде додатково пройти легким передпосівним культиватором незадовго перед сівбою.

Нагадаємо, дискова борона Rubin 10 має нове розташування дисків.

Раніше ми повідомляли, на Дніпропетровщині запустили дискову борону Rubin на системному носієві Gigant.