Техніка
Головне:
Техніка

DJI збудує в Україні перший у Східній Європі завод по збірці агродронів

Компанія DJI, світовий лідер у сфері БПЛА та технологій аерофотозйомки, починає будівництво заводу з виробництва агродронів в Україні.

Про це повідомляє прес-служба компанії на своїй Фейсбук-сторінці.

Площа об’єкту складе близько 200 тис. м2. Він розташується в передмісті Ужгорода, на території села Тарнівці. Будівництво заводу обійдеться, за попередніми розрахунками, близько у $ 75 млн.

«Вибір України зумовлений вигідним географічним розташуванням, невисоким рівнем заробітної плати, у порівнянні з Шеньчжень, і економічними реформами уряду, який взяв курс на цифровізацію країни і максимальне сприяння інвестиціям. Ми плануємо продавати дрони як в Україні, де є стабільний попит на професійні системи БПЛА для сільського господарства, так і в країнах Східної, а потім і Західної Європи», – зазначає керівник SZ DJI Technology Ван Тао.

Агродрон DJI Agras T20

На заводі буде здійснюватися збірка аграрних дронів, зокрема, моделі DJI Agras T20, що володіє кращими на світовому ринку співвідношенням ціни і можливостей. Він оснащений 8 форсунками, баком на 20 л і потужними насосами, що дозволяють розпилювати добрива зі швидкістю до 6 л/хв.

Очікується, що завод буде запущений в роботу в 2022 році і в другій половині 2023 року вийде на виробничу потужність по збірці 40 тис. дронів на місяць.

Нагадаємо, в Україну «прийшов» крупний виробник агродронів. Раніше повідомлялося, вітчизняний агродрон удобрив по листу ягідну плантацію.