Техніка
Головне:
Техніка

«Діва-Агролан» придбала 3 комбайни Claas Lexion 770 оснащені жатками Convio Flex 930

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

На початку травня на базі господарства «Діва-Агролан», що в Житомирській області, відбулась передача техніки і введення в експлуатацію 3 комбайнів Lexion 770 оснащених жатками Convio Flex 930.

Про це повідомляють в компанії Claas Україна.

Всі машини було поставлено до початку збирання врожаю, і за допомоги офіційного дилера Claas в Житомирській області компанії «Ерідон Тех» техніку було підготовано до роботи. 

Для забезпечення правильної експлуатації техніки, фахівці Claas Україна провели теоретичний тренінг для механізаторів 12-14 травня. Польове навчання по налаштуванню й роботі комбайнів для операторів господарства проходило на початку жнив на збиранні гороху й ячменю.

Кожна машина в комплектації має систему телеметрії та документування врожайності, яка дозволяє чітко відслідковувати кількість зібраного врожаю на будь-якій частині поля. А нові жатки Convio Flex 930, вперше представлені в Україні минулого року, забезпечать достатнє завантаження комбайна скошеною масою, гарантуючи низький зріз за допомогою гнучкого ножового бруса.

Коментуючи придбання нової техніки, директор з виробництва «Діва-Агролан»  Володимир Нагорний  відмітив високу надійність та продуктивність комбайнів, з роботою яких представники компанії мали можливість ознайомитись до підписання угоди.

Читайте також: Claas Lexion 8000 виграв нагороду iF Design Award

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: