Техніка
Головне:
Техніка

Dewulf оновив самохідні картопляні комбайни R3060

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Dewulf оновив самохідні картопляні комбайни R3060

Бельгійська компанія Dewulf укрмплектувала дворядковий самохідний комбайн для картоплі R3060 новим, більш екологічним двигуном Scania Stage V, встановила монітори нового покоління та додала камер.
Про це повідомляє PotatoNewsToday.

Остання версія R3060 укомплектовується двигуном Stage V Scania потужністю 350 або 400 к.с. із системою AdBlue. Завдяки цьому двигуну Dewulf зменшує викиди сажі, дрібних часток та азоту. 

Завдяки додатковій решітці в моторному відсіці гаряче повітря, яке виробляє двигун, може легше виходити. Це має додатково збільшити термін служби та продуктивність.

R3060 також отримав оновлені HD-монітори та камери. Нові монітори значно покращили якість зображення та мають такі ж плавні елементи управління, як і раніше.

Камера на задній панелі машини та камера на вершині бункерного ліфта мають кожен із ширококутних об’єктивів. Це забезпечує водієві чудовий огляд області за комбайном під час руху заднім ходом. Це також означає, що він має більш повний і чіткий огляд при заповненні транспортних засобів або ящиків, що дозволяє йому краще судити, коли вони повністю завантажені.

Читайте також: Dewulf обіцяє новий картоплезбиральний комбайн Enduro наступного року

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ