Техніка
Головне:
Техніка

Dewulf презентував самохідний комбайн Enduro

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Dewulf презентував самохідний комбайн Enduro

Бельгійська компанія Dewulf в онлайні представила новий самохідний 4-рядний картоплезбиральний комбайн Dewulf Enduro.

Завдяки системі розподілу ваги та шинам з технологією дуже високої гнучкості, Enduro створює найменший тиск на ґрунт у своєму сегменті – 1,5 кг/см². 

Оскільки центр ваги Enduro зміщений назад, комбайн не пошкоджує гребені передніми колесами навіть при високій вологості. Подібно до іншого 4-рядного комбайна Dewulf Kwatro, комбайн Enduro не має обмежуючих областей у своїх просіваючих транспортерах. 

Оператор може легко безступінчасто регулювати нахил для чищення модуля в межах від 0 до 12 градусів залежно від необхідного очищення продукту на полі. 

Кільцевий підйомник Enduro Fill-Tastic з новою запатентованою технологією має пропускну здатність 200 т/год. 10-тонний бункер складається з двох частин, має вивантажувальний транспортер. Швидкість пропускання картоплі автоматично регулюється датчиком, надлишковий ґрунт просівається назовні під час вивантаження. Вивантажувальний конвеєр Enduro з похилою верхньою частиною перекриває більш як 4 ряди, тому вивантажувати продукт можна безпосередньо у самоскид.

Читайте також: Dewulf обіцяє новий картоплезбиральний комбайн Enduro наступного року

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ