Техніка

Deutz-Fahr випустив нову серію тракторів

Deutz-Fahr випустив нову серію тракторів

Компанія Deutz-Fahr представила серію тракторів Deutz-Fahr 5D TTV, яка складається з п’яти моделейпотужністю від 88 к.с. до 113 к.с . Машини оснащені безступінчатою трансмісією з двома робочими режимами, яка дозволяє швидко транспортувати вантажі при мінімальній витраті пального.

Про це повідомляє Agrartechnik.

Моделі Deutz-Fahr 5D TTV оснащені 3-х або 4-циліндровими двигунами власного виробництва Farmotion з робочим об’ємом 2,9 л або 3,9 л.

Моделі серії оснащені безступінчатою трансмісією TTV з двома робочими режимами: транспортний та важкий. Це дозволяє рухатися зі швидкістю до 40 км/год на малих обертах. Програма керування дозволяє оператору обирати один з трьох робочих режимів: «авто», ВВП та «ручний».

Задній ВВП у стандартній комплектації постачається у комбінаціях 540, 540 ECO та 1000 — з електрогідравлічною муфтою. Крім того, доступна автоматична функція вмикання/вимикання ВВП у залежності від положення задньої навіски. 

Гідравлічна система модельного ряду 5D TT може бути оснащена насосом продуктивністю 84 л/хв або насосом з вимірюванням навантаження на 100 л/хв.

Вантажопідйомність трактора компактної версії становить 3660 кг, стандартної комплектації – 4310 кг.

На додаток до класичної поворотної осі агрегати даної серії можуть оснащуватися інноваційною чотириважільною підвіскою Hydro-Silent Block з подвійним поворотним важелем, як у автомобілей.

У стандартну комплектацію кабіни входять кондиціонер, підвіска на блоці гідросигналу, ергономічна консоль MaxCom, приладова панель з кольоровим дисплеєм InfoCentrePro, радіо Bluetooth та пневмосидіння для оператора.

Читайте також: Перші фото і характеристики нового трактора Deutz-Fahr 5D просочилися в інтернет