Техніка
Головне:
Техніка

Дешевий агроробот Robotriks Traction Unit працюватиме там, де мало людей

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Дешевий агроробот Robotriks Traction Unit працюватиме там, де мало людей

Стартап Robotriks з Великої Британії розробив  концепт в 10 разів дешевшого за аналоги сільськогосподарського робота Robotriks Traction Unit. Апарат покликаний заповнити ділянки роботи, на які важко знайти людей.

Про це повідомляє Agropages.

Робот збирається за кілька годин, працює від батарей, яких вистачає на 24 години, та може виконувати завдання від аналізу та моніторингу до збору врожаю. Robotriks Traction Unit працює як дистанційно, так і автономно. Агрегат складається з великого ведучого колеса, підвіски та комп’ютерної системи, скріплених оцинкованою трубою, на яку фермери можуть прикріпити практично будь-яке обладнання. Пристрій може нести кілька сотень кілограмів та працювати зі швидкістю до 16 км/год.

Robotriks Traction Unit майже в 10 разів дешевше більшості інших продуктів конкурентів. Всі компоненти виробляються серійно, а не спеціалізовано, що істотно знижує витрати.

Проєкт вартістю $10 млн фінансується інвестиційною компанією Agri-Tech Cornwall, Європейським фондом регіонального розвитку та грантом на інновації від Cornwall Development.

Читайте також: XAG отримав найбільшу інвестицію на ринку безпілотників

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ