Техніка

«ДеЛаваль» запускає нового автономного робота-годівника

«ДеЛаваль» запускає нового автономного робота-годівника

Шведський виробник сільськогосподарської техніки «ДеЛаваль» представляє нового робота-роздавача кормів як частину свого комплексного рішення щодо годівлі. Асортимент роботів «ДеЛаваль» тепер розширюється автономним роботом-роздавачем корму OptiWagon.

Про це повідомляє пресслужба виробника.

Годівля є однією з найбільших витрат на молочній фермі і, крім того, найбільш трудомісткою діяльністю після доїння. Зараз «ДеЛаваль» запускає нового робота як модуль у своєму повністю автоматизованому рішенні для годування DeLaval Optimat™. Це загальне рішення для годівлі забезпечує все: від зважування, нарізання та змішування до доставки корму на кормовий стіл.

OptiWagon здатний забезпечувати різні групи тварин різними кормовими сумішами до дванадцяти разів на день. Рецепти та маршрути для OptiWagon налаштовані за допомогою системи управління фермою DeLaval DelPro.

«Новий робот-роздавач кормів допомагає оптимізувати перетворення сухої речовини грубих кормів у молоко. Можливість робити це ефективно є великою перевагою для молочної ферми. Включивши OptiWagon як частину системи Optimat, ви отримаєте ефективну та гнучку систему годівлі, яка допоможе заощадити дорогоцінний час і обмежити витрати на енергію на фермах», – розповів спеціаліст із систем годівлі компанії DeLaval Людо Болс.

Система Optimat встановлена на понад 600 фермах, переважно в Європі. Система доступна в двох версіях: DeLaval Optimat™ Standard і DeLaval Optimat™ Master. Стандартна версія – це проста й ефективна система, яка підходить для молочних ферм із 120-130 коровами, а головна версія – це повністю автоматичне рішення для годівлі, створене для продуктивності до 1000 корів. OptiWagon запускається на більшості європейських ринків протягом весни.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що інноваційна технологія доїння DeLaval делікатно впливає на вим’я корови.