Техніка

CML посилює сервісну підтримку та роботу з продажів сільгосптехніки

CML

Постачальник будівельної та сільськогосподарської техніки – компанія CML продовжує працювати та посилює підтримку комунальників і аграріїв, зокрема, у придбанні та обслуговуванні машин.

Про це повідомляє прес-служба компанії на своїй Фейсбук-сторінці.

«Поки наші воїни захищають нас і наш спокій, ми повинні забезпечувати тил і працювати на благо країни. Тепер наша черга зробити все, аби не дати загарбникам зірвати посівну та зупинити роботу підприємств. Економіка України має працювати. Саме тому компанія CML продовжує роботу регіональних представництв і сервісних центрів там, де є можливість», – зазначають у публікації

Так, сільськогосподарські підприємства за підтримки компанії можуть розпочинати посівну за планом, а комунальні підприємства й надалі можуть виконувати роботи із забезпечення життєдіяльності міст і проводити нагальні ремонти.

«Також ми посилюємо роботу офісів продажів і сервісу сільськогосподарської та будівельної техніки, запасних частин і шин у таких областях як Київська, Львівська, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька», – додають у повідомленні.

Нагадаємо, компанія ELVORTI продовжує працювати.