Техніка

CLAAS удосконалив телескопічні навантажувачі SCORPION

Нові моделі телескопічного навантажувача SCORPION від німецької компанії CLAAS мають удосконалений компактний блок, що забезпечує тривалий термін експлуатації та підвищення ефективності роботи.

Про це зазначає прес-служба ТОВ «Компанія ЛАН» на своїй Фейсбук-сторінці.

Привід VARIPOWER у SCORPION 1033, 741, 736, 732, 635 тепер замінений на здвоєний двигун VARIPOWER 2. Він складається з двох розміщених у компактному корпусі гідростатичних двигунів, що мають загальний вал і поворотний диск. Максимальний діапазон відхилення обох двигунів становить 23°. Тягові агрегати керовані загальним розподільним блоком.

Для оператора доступні три діапазони руху:

  • 0 – 15 км/год;
  • 0 – 30 км/год;
  • 0 – 40 км/год.

У кожному випадку максимальна швидкість досягається за знижених обертів двигуна.

Проста компактна конструкція VARIPOWER 2 без редукторного приводу забезпечує високу вантажопідйомність і тривалий термін експлуатації SCORPION. Максимальна ефективність і низький розхід пального навіть на високій швидкості гарантована.

Моделі SCORPION 960 та 756 у стандартній комплектації оснащені приводом ходової частини VARIPOWER PLUS. Крім гідростату з кутом 45° тут використовується двигун змінного робочого об’єму. Кут повороту 32° забезпечує значно більшу продуктивність під час всіх видів робіт:

  • покращена маневреність;
  • максимальне тягове зусилля;
  • висока ефективність використання пального завдяки SMART ROADING.

Нагадаємо, дилерська мережа CLAAS працює в усіх регіонах.