Техніка

Claas святкує випуск 500 тис. комбайнів

Claas святкує випуск 500 тис. комбайнів

Із 1936 року компанія Claas випустила півмільйона комбайнів. Нині виготовляється кілька серій машин Lexion, Trion, Evion І Dominator у трьох місцях на трьох континентах.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначають, що найбільшу частку комбайнів Claas складають Dominator і Lexion – близько 100 тис. і понад 75 тис. одиниць відповідно. Super і Super Automatic (близько 65 тис. одиниць), а також Europa і Columbus (разом близько 60 тис. комбайнів) і Tucano (близько 35 тис. одиниць) також зробили значний внесок у світовий успіх зернозбиральних комбайнів Claas. Але й менші серії, такі як Commandor Terra Trac, також були рушійною силою прогресу і мали значний вплив на генетику сучасних зернозбиральних комбайнів компанії Claas.

У компанії зауважують, що зручна для користувача концепція управління, новаторська система допомоги механізаторові та тісна співпраця з сервісними партнерами Claas забезпечують не тільки максимальну ефективність компанії, але й унікальну продуктивність кожного комбайна Claas протягом усього терміну служби. Саме завдяки цій життєздатності в майбутньому зернозбиральні комбайни Claas завжди залишаються у використанні протягом дуже довгого часу – в деяких випадках понад п’ять десятиліть. Завдяки надзвичайно низькій щорічній втраті вартості всі серії та моделі зернозбиральних комбайнів Claas користуються великою популярністю, навіть якщо вони були у використанні.

«Зернозбиральний комбайн Claas – це набагато більше, ніж просто машина, – підкреслив Ян-Хендрік Мор, генеральний директор Claas, – Тому що за кожним Evion, Trion, Lexion і Dominator стоїть потужна організація продажів, високопрофесійний сервіс, швидке і надійне постачання запасних частин і багато іншого. І останнє, але не менш важливе – потужний міжнародний маркетинг вживаних машин, який, як і технічні фактори загальної продуктивності, надійності та довговічності, надихає клієнтів у всьому світі».

Читайте також: «Нібулон» готується жнивувати новими комбайнами Claas Lexion