Техніка

DataConnect тепер надаватиме інформацію про техніку шістьох брендів

DataConnect, глобальна ініціатива з управління парком техніки між виробниками на єдиній платформі, тепер доступна сільськогосподарським і підрядним компаніям по всьому світу з шести важливих цифрових платформ.

Про це повідомляє пре-служба компанії CLAAS.

DataConnect – результат співпраці CNH Industrial, John Deere, CLAAS і 365FarmNet. Тепер до ініціантиви приєднуються Case IH, STEYR і New Holland. Ферми і підрядники, які використовують самохідні кормозбиральні комбайни, зернозбиральні комбайни або трактори відповідних брендів, можуть відображати їх на єдиній платформі в мережі DataConnect (раніше кожному бренду був потрібний власний портал для відображення відповідної інформації).

Завдяки новому підходу клієнти в режимі реального часу можуть переглядати п’ять різних параметрів:

  • місцезнаходження машини,
  • попереднє положення машини,
  • рівень палива,
  • статус машини в полі,
  • швидкість руху машини,

«DataConnect працює без додаткових апаратних або програмних компонентів і гарантує безпечну обробку записаних даних. Таким чином, інтерфейс можна використовувати на сотнях тисяч вже підключених до мережі комп’ютерів відповідних виробників. Технічне розширення з включенням брендів CNH Industrial означає, що користувачі AFS Connect, платформи телеметрії Case IH, MyPLM Connect для New Holland і S-Tech для STEYR тепер матимуть можливість обміну даними з хмари в хмару з обома пристроями John Deere, а також порталами CLAAS TELEMATICS або 365FarmNet», – відзначають у публікації.

Нагадаємо, CLAAS запустив модернізований тракторний завод у Франції.