Техніка

CLAAS оновив телескопічні навантажувачі SCORPION

Телескопічний навантажувач CLAAS SCORPION

Телескопічні навантажувачі CLAAS SCORPION обладнали здвоєним двигуном і новими функціями, що підвищують зручність користування агрегатами.

Про це повідомляє прес-служба виробника.

Моделі SCORPION 1033, 741, 736, 732 та 635 тепер оснащені VARIPOWER 2, що складається з двох гідростатичних двигунів у компактному корпусі. Максимальний діапазон повороту обох двигунів становить 23°, а два приводи керуються загальним блоком регулювання.

Як і раніше, оператор простим натисканням великого пальця може вибрати три діапазони руху – від 0 до 15 км/год, від 0 до 30 км/год та від 0 до 40 км/год . Максимальна швидкість досягається за знижених обертів двигуна, що сприяє економії пального.

Проста та компактна конструкція, що виключає необхідність у роздавальних механізмах, забезпечує високу зносостійкість і тривалий термін служби приводу. Нова його особливість полягає в тому, що масло безперервно відводиться з корпусу приводу за допомогою потужної трубки, що значно знижує втрати від збивання під час руху на високій швидкості.

Крім того, для всіх моделей навантажувача SCORPION будуть доступні нові налаштування з камерами CLAAS останнього покоління. Вони можуть бути встановлені ззаду та на телескопічній стрілі або рамі зчіпного пристрою. Зображення передається на окремий дисплей у кабіні, який автоматично перемикається на задню камеру під час руху заднім ходом. Це значно збільшує безпеку та зручність для оператора. Вбудований обігрів усередині корпусу камери запобігає запотіванню або замерзанню об’єктива в холодну або вологу погоду.

Новий чотиризначний лічильник також доступний поруч із джойстиком для ручного підрахунку циклів навантаження. Серед інших нових функцій – світлодіодний маяк, індикатори самознищення та додаткові опції для шин. Доступ до задньої частини агрегату тепер можливий без інструментів.

Нагадаємо, в дилерській мережі CLAAS Ukraine відбулися зміни.