Техніка
Головне:
Техніка

Claas оновив серію тракторів Axion 900

Claas оновив серію тракторів Axion 900

Компанія Claas презентувала оновлену серію тракторів Axion 900 з двигуном Stage V, інтерактивною системою допомоги Cemos та системою контролю тиску в шинах Ctic.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Відповідаючи стандарту викидів Stage V, оновлена лінійка об’єднує в собі Cemos — першу інтерактивну систему допомоги й лідера у цій галузі — зі встановленою опційно системою контролю тиску в шинах Ctic. Таким чином, потужність та інтелект поєднуються на найвищому рівні.

У моделях Claas Stage V Axion 900 та Claas Axion 900 Terra Trac використовується перевірений 8,7-літровий 6-циліндровий двигун Cursor 9 від FPT. Контроль викидів здійснюється за допомогою системи SCRoF з впорскуванням AdBlue та збільшеними фільтрами й реакційними поверхнями. 

Потреби у рециркуляції відпрацьованих газів немає. При 1800 об/хв потужність двигуна досягає в залежності від моделі максимум 325-445 к.с. Завдяки добре зарекомендованій концепції низької швидкості Claas піковий крутний момент від 1600 до 1860 Нм досягається вже при 1400 об/хв. 

Надійна й ефективна безступінчаста коробка передач Cmatic також забезпечує можливість виклику повного крутного моменту на всіх швидкостях — від 0,05 до 50 км/год. 

Новинкою є заводська комплектація систем контролю тиску у шинах Claas Ctic. Допоміжний компресор Ctic 2800 з продуктивністю 2800 л/хв дозволяє регулювати внутрішній тиск у шинах відповідно до вимог трактора і — при відповідній комплектації — причіпного знаряддя. Експлуатація повністю сумісна з Isobus й тому інтегрована у Cebis термінал Axion 900. При бажанні інструменти Isobus можуть керуватися й контролюватися через термінал S10. Функціональні клавіші можуть бути довільно та індивідуально призначені для функцій трактора й знаряддя.

Завдяки статичному розподілу ваги 50/50 та власній вазі 12,5 т додаткове баластування необхідне лише при важких буксирувальних роботах. При транспортуванні Axion 900 завжди забезпечує безпечну їзду по будь-якій місцевості, навіть без баласту. Максимально допустима вага становить 18 т.

Трактори Axion 930 Terra Trac та Axion 960 Terra Trac тепер також відповідають стандарту викидів Stage V. Це перші у світі напівгусеничні великогабаритні трактори з повною підвіскою, які якісно виконують роботу в полі, на пасовищах та на дорогах, поєднуючи переваги повногусеничних та серійних тракторів.

Трактори серії Axion 900 можуть бути опційно оснащені системою Cemos, яка була представлена ​​в 2018 р. і є опцією для серій Arion 500, Arion 600 та Axion 800.
Читайте також: Claas Axion 800 обладнали новими двигунами