Техніка

Чорний прототип великого комбайна розпалює цікавість Європи

Чорний прототип великого комбайна розпалює цікавість Європи

Французьке видання Farm Connexion пише про свіжу появу чорного прототипу тривісного комбайна, що має бути потужнішим, ніж John Deere X9.

На думку видання, виробники, щоб мати найбільшу потужність та мати змогу пересуватися європейськими дорогами була обрана схема з трьома осями колес великого діаметру та низького тиску. 

Основні органи кінематики розташовані ліворуч, щоб вивільнити місце для максимально розширеного внутрішнього каналу й разом з тим вкластися в обмеження ширини доріг у 3 метра. 

«Також здається, що моторний відсік знаходиться в низькому положенні, між центральною віссю та кермовою віссю, щоб звільнити простір у верхньому положенні та знизити центр ваги. Зерновий бункер знаходиться на своєму звичному місці, але цікавий «кошик», розташований у задній частині машини, все ще викликає інтерес, з моменту публікації на початку 2023 року перших зображень. Якщо сьогодні ми можемо будувати лише гіпотези, то ми думаємо про інтегрований збирач полови та, можливо, прес для гранул», – йдеться у публікації.  

Минулого року з’явилося відео польових випробувань “чорного прототипа”

Автори натякають на компанію Krone, яка як мінімум, знає про проєкт, оскільки вона, як мінімум, поставила мости та кабіну. Також за кілька кілометрів від заводу знаходиться трейлер цієї загадкової машини. Поки що невідомо, чи бере участь Krone у цьому проекті та чи співпрацює вона з іншим виробником, який чи бере Krone участь у цьому проекті і чи співпрацює вона з іншим виробником, який вже звик до чорного камуфляжу.

Читайте також: Fendt презентує ряд нових розробок для зернозбиральних комбайнів IDEAL