Техніка

Case IH окреслює автономність та оголошує про старт пілотної програми

Case IH окреслює автономність та оголошує про старт пілотної програми

Відтоді як компанія Case IH представила концепт автономного трактора, вона продовжує вдосконалювати цю технологію та поглиблювати розробку понять автоматизації та автономності в галузі сільського господарства. Компанія ініціювала двосторонній діалог з клієнтами по всьому світу, аби з’ясувати, яким чином практичне запровадження цієї технології могло б допомогти клієнтам у підвищенні ефективності та прибутковості їх бізнесу. Компанія Case IH започатковує свою Програму автономності та автоматизації для дослідження потенціалу цієї технології та її випробування в реальних умовах.

 

«Представлений в 2016 році концепт автономного трактора продемонстрував світові можливості автономної техніки, але на той момент це був лише концепт. Цей робочий прототип трактора забезпечив нам необхідну основу, аби розпочати діалог с фермерами та аграрною галуззю стосовно технологій, яких операції високоефективного сільського господарства потребують вже сьогодні і потребуватимуть завтра», – каже Роберт Земенчик, Головний менеджер Case IH з продуктів AFS. – «Ми готові продемонструвати, яким чином автоматизацію та автономність можна застосувати в сільському господарстві та як за їх допомогою можна зробити великий крок уперед у сегменті рішень з точного землеробства, котрі вже сьогодні активно використовуються нашими клієнтами в їхніх фермерських господарствах».

Пять категорій автоматизації у сільському господарстві

Різноманітні фермерські операції по всьому світу вимагають різних рівнів автоматизації. В рамках поглибленого дослідження «Розробка продуктів за участі клієнтів» компанія Case IH виявила, що поточні та майбутні потреби в технологіях можна розподілити на п’ять категорій за ступенем автоматизації при виконанні сільськогосподарських польових операцій. Ці категорії та пов’язані з ними види діяльності є наступними:

  • Водіння
  • Координація та оптимізація
  • Автоматизація за участі оператора
  • Контрольована автономність
  • Повна автономність
 

Case IH визначає нові категорії автономності та автоматизації сільськогосподарських операцій в полі

«Ми з великим захопленням досліджуємо переваги, які автоматизація і, зрештою, повна автономність, можуть принести в кожен із видів сільськогосподарських робіт», – додає пан Земенчик. – «Ці категорії призначені для того, аби продемонструвати всі потенційні можливості. Вони не є лінійними, а деякі з існуючих парків техніки можуть одночасно підпадати під декілька категорій. Вже сьогодні багато наших клієнтів працюють в категоріях ‘Водіння’ та/або ‘Автоматизація за участі оператора’».

 

П’ять категорій, окреслених Case IH, починаються з окремих автоматизованих задач, виконуваних одним із компонентів техніки. Компанія Case IH була піонером в цій галузі, адже саме вона в 1990-х роках першою запропонувала виробникам технологію автоматичного водіння на основі AFS AccuGuide, а сьогодні вона продовжує надавати своїм клієнтам більш досконалі рішення, такі як технологія автоматизованого розвороту на кінцях гону AFS AccuTurnта технологія аналізу стану посівного ложа Soil Command.

 

Контрольована автономність, одна з п’яти визначених CaseIH категорій автоматизації, дозволяє оператору в тракторі контролювати роботу іншого трактора, котрий працює на тому самому полі, але без оператора

Дослідження та випробування автономної технології у польових умовах

В 2018 році компанія Case IH розпочала співпрацю з господарством Болтхаус в рамках пілотної програми автономного трактора. Мета цієї програми полягає в тому, щоб зрозуміти, яким чином нову автономну технологію можна використати в реальних умовах, та визначити ступінь її відповідності існуючим вимогам фермерських господарств.

 

«Єдиний спосіб оцінити практичні перспективи автономної технології в полі полягає в тому, щоб провести, в буквальному сенсі, польові пілотні випробування, де аграрії будуть використовувати її у своїй фермерській діяльності, інтегрувати у власні парки техніки та здійснювати свої щоденні робочі операції», – каже пан Земенчик.

Один з найбільших виробників моркви в Північній Америці, господарство Болтхаус, круглий рік проводить роботи на своїх великих земельних угіддях у чотирьох штатах США та Канаді. Пильна увага та відкритість компанії до новітніх технологій у поєднанні з її прагненням до підвищення продуктивності робить її ідеальним кандидатом для пілотної програми Case IH із дослідження автономності та автоматизації.

 

Пілотна програма буде зосереджена, в основному, на первинній обробці та глибокій культивації ґрунту — обидві ці операції мають високий ступінь повторюваності, і господарство Болтхаус  здійснює їх круглий рік. Також в рамках програми буде випробувано невеликий парк автономних тракторів Steiger® Quadtrac®, котрі будуть виконувати тягові операції з дисковими боронами True-Tandemабо дисковими глибокорозпушувачами Ecolo-Tiger®. Це допоможе оцінити управління автономною технікою в різноманітних роботах із культивації та обробітку ґрунту, на різних типах ґрунтів, в різних погодних умовах та в різних операціях з розпізнавання та вимірювання.

 

«Одна з основних цілей полягає в тому, щоб отримати агрономічні дані та відгуки операторів щодо практичного використання автономної технології у справжніх фермерських господарствах, що дасть компанії Case IH змогу продовжити розробку та вдосконалення наших систем технологічного управління та оптимізації роботи техніки», – пояснює Земенчик. – «Крім того, господарство Болтхаус зможе запропонувати нам своє бачення та свіжі ідеї з приводу можливого використання технологій автоматизації та автономного керування, які могли ще не спасти нам на думку».

 

Брайан Грант, Віце-президент Bolthouse Farms з аграрних питань, розглядає пілотну програму автономного трактора як можливість знайти нові шляхи підвищення ефективності діяльності своєї компанії та забезпечити зростаюче населення високоякісними продуктами харчування.

 

«Зараз ми лише починаємо грати в гру «а що, якщо…?», в якій ми ставимо перед собою та інженерами Case IH питання стосовно потенційних можливостей автономних тракторів», – каже Грант. – «А відповідь на ці питання звучить не «якщо», а «коли».

 

По мірі розгортання пілотної програми компанія Case IH періодично звітуватиме про її прогрес та здобутки.

 

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!