Техніка

Case IH на конференції «Системи землеробства 2016»

Case IH на конференції «Системи землеробства 2016»

На початку червня 2016 року пройшла вже традиційна для українських аграріїв конференція «Системи землеробства», присвячена роботі з ґрунтом як з основним засобом виробництва. Учасниками конференції стали понад сто спеціалістів агрономічного профілю з різних областей України – директори, керівники агрономічних та інженерних служб господарств, фермери, представники компаній-постачальників, науковці.

 

В перший «теоретичний» день, продукт-маркетинг менеджер Case IH, Анатолій Мацюк, представив доповідь «Технології для боротьби з ущільненням ґрунту», розкривши основні переваги дискового глибокорозпушувача від Case IH, агрегата Ecolo-Tiger 870. В другий день роботу нашого агрегата було продемонстровано на полях агрофірми «Колос» у Сквирському районі Київської області. Техніка забезпечена дилером Case IH, компанією Titan Machinery. Особливістю виступу компанії Case IH була демонстрація нового для українського ринку трактора Magnum Rowtrac 380 CVT, який працював в тандемі з Ecolo-Tiger 870.

 

Аграрії вже звикли приїздити на цей форум для обміну думками й досвідом, тому ця конференція завжди є інформаційно насиченою і корисною. Агрофірма «Колос» не лише надала свої поля для проведення практичного показу машин, а й поділилася власними напрацюваннями в галузі селекції і насінництва, виробництва і застосування органічних добрив, оптимізації сівозмін і обробітку ґрунту. Компанія Case IH вдячна організатору за підготовку та проведення чергового успішного заходу. Сподіваємось на плідну співпрацю в майбутньому!

 
 

AgroTimes

 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!