Техніка

Case IH на конференції «Системи землеробства 2016»

Поділитись:
Case IH на конференції «Системи землеробства 2016»

На початку червня 2016 року пройшла вже традиційна для українських аграріїв конференція «Системи землеробства», присвячена роботі з ґрунтом як з основним засобом виробництва. Учасниками конференції стали понад сто спеціалістів агрономічного профілю з різних областей України – директори, керівники агрономічних та інженерних служб господарств, фермери, представники компаній-постачальників, науковці.

 

В перший «теоретичний» день, продукт-маркетинг менеджер Case IH, Анатолій Мацюк, представив доповідь «Технології для боротьби з ущільненням ґрунту», розкривши основні переваги дискового глибокорозпушувача від Case IH, агрегата Ecolo-Tiger 870. В другий день роботу нашого агрегата було продемонстровано на полях агрофірми «Колос» у Сквирському районі Київської області. Техніка забезпечена дилером Case IH, компанією Titan Machinery. Особливістю виступу компанії Case IH була демонстрація нового для українського ринку трактора Magnum Rowtrac 380 CVT, який працював в тандемі з Ecolo-Tiger 870.

 

Аграрії вже звикли приїздити на цей форум для обміну думками й досвідом, тому ця конференція завжди є інформаційно насиченою і корисною. Агрофірма «Колос» не лише надала свої поля для проведення практичного показу машин, а й поділилася власними напрацюваннями в галузі селекції і насінництва, виробництва і застосування органічних добрив, оптимізації сівозмін і обробітку ґрунту. Компанія Case IH вдячна організатору за підготовку та проведення чергового успішного заходу. Сподіваємось на плідну співпрацю в майбутньому!

 
 

AgroTimes

 

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями