Техніка
Головне:
Техніка

Бразильські плантатори випробовують самохідну сівалку Jacto Uniport Planter 500

Бразильські плантатори випробовують самохідну сівалку Jacto Uniport Planter 500

Інноваційна самохідна гібридна дизель-електрична сівалка Jacto Uniport Planter 500 здатна засівати 22 га за годину з енергоефективністю 95%.

Про це повідомляє Future Farming.

Uniport Planter 500 – це перша самохідна та гібридна сівалка в Бразилії та є флагманом нової лінійки сівалок Jacto, яка також включає нові Lumina 400 та Meridia 200.

Uniport Planter 500 являє собою посівний комплекс з тягача з шарнірною рамою зі встановленими на ньому бункерами для насіння та добрив на 8,7 тис. л та пневматичної сівалки на 49 або 61рядок. Ширина засіваної смуги становить 30 м. 

Сівалка нині доступна у дуже обмеженій кількості лише для вибраних фермерів на ринку Бразилії. Тому Jacto поки не може розкрити свою ціну. Після впровадження в Бразилії може пройти до 1 року, перш ніж машини будуть доступні в інших країнах.

За допомогою інтегрованої системи GPS автомобіль “знає”, коли він дійшов до кінця поля, і автоматично піднімає сівалку. Це знижує витрату палива та зменшує втому оператора.

Сівалка Uniport оснащена дизельним двигуном потужністю 470 к.с. та електричним генератором електроенергія з якого передається на колеса. Система передачі контролює потужність електродвигунів за допомогою інверторів частоти та забезпечує енергоефективність до 95%.

Розумна система контролю тяги управляє колесами незалежно. Це максимізує тягові характеристики та зменшує споживання енергії, а також механічні втрати при взаємодії з грунтом через електронну систему блокування.

Контроль норм висіву, компенсація норм у кривих та контролер відкриття та закриття насіння лінія за лінією забезпечують рівномірне нанесення та зменшують перекриття, зменшуючи витрати на сівбу.

Читайте також: Бразильці створили самохідну сівалку Uniport 500