Техніка

Bobcat презентував повністю електричний гусеничний навантажувач

Електричний гусеничний навантажувач Bobcat All-Electric T7X

Компанія Bobcat розробила високопродуктивний компактний гусеничний навантажувач Bobcat All-Electric T7X. Він повністю живиться від батареї та оснащений обладнанням, що перевершує дизельні аналоги.

Про це повідомляє прес-служба виробника.

Bobcat T7X був удостоєний двох нагород CES Innovation Awards 2022 у категоріях Vehicle Intelligence & Transportation та Smart Cities.

Серцем T7X є потужна літій-іонна батарея потужністю 62 кВт. Кожна зарядка дає змогу виконувати робочі операції безперервно упродовж чотирьох годин або відпрацювати повний робочий день за переривчастого використання.

На відміну від інших компактних навантажувачів, T7X не використовує гідравлічну систему передачі потужності робочій групі машини. Натомість він оснащений системою електричного приводу, що складається з електродвигунів і кулько-гвинтових передач. Крутний момент є втричі вищим, ніж у традиційних навантажувачів.

Виробник також надає нові можливості для інтеграції передового програмного забезпечення, що робить T7X інтелектуальною та продуктивною робочою машиною й допомагає операторам виконувати свою роботу швидше.

Електричний гусеничний навантажувач Bobcat All-Electric T7X

Bobcat T7X складається з половини деталей і компонентів, необхідних для традиційного навантажувача з дизельним двигуном. Для нього потрібна лише одна кварта екологічно чистої охолоджуючої рідини порівняно з майже 60 галонами рідини, необхідними для його дизельного та гідравлічного аналога.

Це значно скорочує час на технічне обслуговування та ремонт і, відповідно, витрати. Крім того, можливість витоку рідини, що може забруднювати ґрунт, ґрунтові води та фарбувати готові поверхні, повністю виключена.

Компактний гусеничний навантажувач Bobcat T7X не має жодних викидів і працює зі зниженим рівнем шуму та вібрації, що дозволяє використовувати його в будь-який час.

Нагадаємо, Bobcat представила нове покоління телескопічних навантажувачів серії R.