Техніка

BEDNAR презентував 7 новинок сільгоптехніки в Україні

З початку осені компанія BEDNAR разом зі своїми дилерами презентувала цілий ряд новинок, які вже встигли себе показати на українських полях, а деякі – знайти своїх власників.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі BEDNAR.

Одна з новинок – дискатор SWIFTERDISC XO7500 Profi, що відразу з трала став до роботи на полях нового власника в Херсонській області. З перших проходів агрегат показав відмінний результат по соняшнику. Його особливостями є Х-образне розміщення дисків (повністю нівелює зсув агрегата відносно трактора), передній подрібнюючий коток TrushCutter на всю робочу ширину захвата 7,25 м (опційно) та можливість окремого регулювання дисків за колесами трактора. Агрегатувати знаряддя потрібно з тракторами потіжністю від 300 к. с.

Дискатор SWIFTERDISC XO7500 Profi

На Житомирщині скоро працюватиме інша новинка від BEDNAR – посівний комплекс OMEGA OO8000L з робочою шириною захвату 8 м та об’ємом бункера 4000 л.

Хмельниччина нещодавно зустріла родзинку цього року – другу в Україні зернову широкозахватну сівалку EFECTA 12000CE з шириною захвату 12 м та з хвилястими PROFI-колтерами в якості передньої опції.

У Полтавській області запустили в роботу перший дискатор SWIFTERDISC XE12400 PROFI з робочою шириною 12,4 м, що зараз працює з трактором потужністю 600 к. с. та забезпечує господарству високу продуктивність і якість роботи.

Нова цікава комбінація агрегатів з цієї осені працює на Київщині – це причіпний універсальний двосекційний бункер для внесення добрив COMBO SYSTEM об’ємом 5000 л та глибокорозпушувач TERRALAND PROFI, який і донині залишається еталоном у якісному обробітку.

Тур Україною продовжують ще дві новинки сезону. Перша – глибокорозпушувач TERRASTRIP з відстанню між стійками 70 см, що дозволяє вносити добрива одночасно з обробітком в майбутні рядки посіву. Агрегат має гідравлічний захист стійок.

Глибокорозпушувач TERRASTRIP

Друга новинка, що зараз демонструється на полях України – причіпний глибокорозпушувач TERRALAND TO5000 з гідравлічним зусиллям спрацювання стійок (до 800 кг) та максимальною глибиною роботи до 65 см.

Раніше повідомлялося, обсяги замовлень техніки BEDNAR в Україну зростають.