Техніка

Bayer та Microsoft представили хмарне корпоративне рішення для агропромисловості

Bayer та Microsoft представили хмарне корпоративне рішення для агропромисловості

Bayer співпрацює з Microsoft, щоб представити нові хмарні корпоративні рішення, сприяючи інноваціям і прозорості в агропродовольчій промисловості. Компанії, фермери та споживачі зможуть підтримати стале сільське господарство та виробництво харчових продуктів завдяки підвищеній прозорості ланцюжка поставок.

Про це йдеться у повідомлені пресслужби Bayer.

Так, готові до використання AgPowered Services від Bayer, які працюють на новому Microsoft Azure Data Manager для сільського господарства стануть найбільшою точкою зв’язку сільськогосподарських даних і послуг, прискорюючи інновації та сприяючи взаємодії в ланцюжку створення вартості, включаючи їжу, корми, клітковину та паливо.

Нові хмарні рішення для агропродовольчої промисловості AgPowered Services від Bayer у поєднанні з новим Microsoft Azure Data Manager for Agriculture надають готові до використання можливості, доступні для компаній та організаціям від стартапів до глобальних підприємств для ліцензування та використання для власних внутрішніх чи орієнтованих на клієнтів цифрових рішень.

Наприклад, компанії, які розробляють технології на фермах, можуть використовувати нову хмарну інфраструктуру та основні можливості від Microsoft (Azure Data Manager for Agriculture) і ліцензувати додаткові можливості від Bayer (Bayer AgPowered Services) для створення цифрових інструментів, які підтримують сприятливі агрономічні результати для виробника.

Подібним чином компанії, що займаються виробництвом споживчих товарів, можуть використовувати хмарні пропозиції для створення рішень, які надають розуміння поживних речовин, стійкості та виробничих методів, щоб зміцнити довіру споживачів, зацікавлених сторін та інвесторів.

Azure Data Manager for Agriculture поєднує десятиліття сільськогосподарського досвіду Bayer із хмарними рішеннями Microsoft, розвиваючи галузь завдяки готовим можливостям і надійній інфраструктурі, що дозволяє новаторам зосередитися на диференційованій вартості. Після початкової попередньої версії 14 березня повна комерційна доступність буде оголошена пізніше.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що AgriChain впроваджує програмний продукт Keycloak.