Техніка

Автономна садова машина вийшла на ринки Австралазії

Автономна садова машина вийшла на ринки Австралазії

Prospr від Robotics Plus, багатофункціональний автономна машина для обробки виноградників і фруктових садів, тепер доступна в Австралії та Новій Зеландії.

Про це повідомляє FreshPlaza.

Зазначають, що Prospr — це автономна машина, яка працює цілий день, яка адаптується до роботи виробників, одночасно зменшуючи викиди, витрати та залежність від операторів, яких дедалі важче знайти. Модульна архітектура Prospr вміщує численні взаємозамінні інструменти, що розробляються, включаючи нещодавно випущені баштові обприскувачі для винограду, яблук або деревних культур.
Prospr має повністю електричну систему приводу для чудового крутного моменту та контролю. Його бортова генерація електроенергії з дизель-генератором Tier 4 дозволяє транспортному засобу працювати протягом тривалого часу без підзарядки або дозаправки.
Prospr має невеликі габарити та унікальну конфігурацію рульового керування, що включає електричне рульове управління та незалежні двигуни. 

Постійне партнерство Robotics Plus із Yamaha Motor Co, світовим технологічним лідером, дозволяє компанії скористатися їхніми великими знаннями в області машинного зору, штучного інтелекту та виробництва транспортних засобів для масштабування. Обприскувачі серії Q дозволяють виробникам використовувати різні конфігурації обприскувачів, адаптуючись до різних типів культур і систем вирощування.

Читайте також: XAG презентував нові потужніші та продуктивніші агродрони