Техніка
Головне:
Техніка

Автономна машина Lely косить, возить та роздає свіжу траву

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Автономна машина Lely косить, возить та роздає свіжу траву

Концептуальна електрична автономна машина Exos нідерландської компанії Lely самостійно костить, збирає, перевозить та роздає траву тваринам на фермі. Вона є частиною комплексу роботизованої ферми.

Про це повідомляє Agrartechnik.

Компанія предстваила три нових продукти Exos, Sphere та Horizon, які є складовими ферми майбутнього.

Lely Exos – це електричний концептуальна машина, яка самостійно косить траву, перевозить її та годує тварин цілодобово. Exos працює в тандемі з автоматичною системою годівлі Lely Vector.
Перші прототипи Lely Exos вже використовуються на випробувальних фермах. У найближчі роки система буде додатково розвиватися, щоб її можна було комерційно продавати.

Lely Sphere – це стабільна система, яка спрямована на зменшення викидів аміаку на 70%. Система відокремлює твердий гній та сечу та перетворює викиди азоту на три типи добрив: мінеральний та органічний азот, фосфат та калій. Їх можна використовувати саме як окремі добрива.

Lely Horizon – це нова платформа для підтримки прийняття рішень. Він аналізує дані та пропонує рекомендації для фермера. Дані від роботів Lely може поєднувати їх із відповідними даними постачальників та інших ділових партнерів.
Читайте також: Робот годує свиней під класичну музику

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ