Техніка

Growave знищуватиме бур’яни мікрохвилями

Growave знищуватиме бур’яни мікрохвилями

Австралійський стартап Growave невдовзі розпочне випробування агрегату, який для боротьби із бур’янами використовує мікрохвилі.

Про це повідомляється на сайті компанії-виробника

Технологія буде випробувана в Австралії на сільськогосподарських угіддях у штаті Вікторія та у Південному Квінсленді на органічній овочевій фермі. Головною метою розробки нової технології стала резистентність бур’янів до гербіцидів. Розробник технології доктор Грехем Броді зауважує, що йому вдалось обмежити радіус дії випромінювання таким чином, щоб не шкодити культурним рослинам.

Зовнішні умови також не стануть у заваді – знищувати бур’ян можна у вітер та дощ, тоді як традиційні обприскувачі змушені чекати сприятливої погоди. Перші випробування показали, що прототип вдало знищує бур’яни висотою до півметра.

Вартість обробки полів співставна із традиційним застосуванням гербіцидів, однак перевагою є хімічна чистота посівів. Ґрунт і культурні рослини не нестимуть жодного сліду гербіциду, і це відкриває великі перспективи даної технології для органічного виробництва. В компанії обіцяють, що комерційний прототип з’явиться вже наступного року.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!