Техніка

AVR представив нові картоплесаджалки

Бельгійська компанія AVR представила нові картоплесаджалки серії Ceres: 200M, 200H та 440. 

Про це повідомляє Profi.

Модель Ceres 200M – дворядна механічна саджалка, принцип роботи якої аналогічний до інших моделей серії Ceres. Вона оснащена нерухомим бункером об’ємом 600, 750 або 1300 кг та бункером для добрив.

Ceres 200H є також дворядною машиною, але має функції великих 4-рядних саджалок AVR. Характеризується гідравлічним приводом та більшим бункером. Може бути оснащена вузькими борознами та великими колесами.

Модель Ceres 440 контролюється за допомогою терміналу ISOBUS або власного спеціалізованого дисплея. Зміна швидкості подачі посівного матеріалу та добрив може контролюватися з допомогою GPS. Кожен ряд саджалки оснащений власним двигуном, який забезпечує незалежне управління.

Ceres 440 може мати відкидний бункер від 1,5 т до 1,9 т. Також машина може мати такі опції як порошкова установка, установка внесення гранул або системою розпилення на вибір.

Саджалки можуть бути підключені до системи AVR Connect, для ведення польової документації за використанням насіння та добрив а також для спостереження за продуктивністю у режимі реального часу.

Читайте також:Картоплезбильний комбайн Puma оцифрували

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!