Техніка

Американські контрактори поділилися налаштуваннями комбайнів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Професійні американські комбайнери спочатку перевіряють швидкість машини, зменшують оберти повітряного вентилятора, відкривають решета.

Про це пише журнал The Ukrainian Farmer.

Зазвичай контрактори встановлюють рекомендовані до кожної культури налаштування. Потім в залежності від наявності пошкодженого зерна та сміття в зразках ці налаштування змінюють. 

«Так, вирішити проблему великих втрат можна наступним способом. Спочатку необхідно зменшити швидкість руху – можливо, через комбайн проходить надто велика рослинна маса, і система обмолоту не встигає її обробити. Якщо це не дасть результату, і втрати не зменшаться, необхідно повернутись до попередньої швидкості та зменшити оберти повітряного вентилятора. У разі, коли і ця дія не зменшить кількість втрат, оберти вентилятора повертаємо до попереднього рівня та більше відкриваємо решета, щоб збільшити проходження зерна», – описує послідовність налаштувань видання. 

У журналі зауважують, що також варто перевірити, чи не забилась система обмолоту качанами, що також може призводити до втрат. Якщо в пробі зерна багато сміття або пошкоджених зерен, потрібно збільшити зазор підбарабання, і поступово зменшувати оберти ротора або барабана. В будь-якому разі зерно, яке потрапило всередину комбайна, не повинне втрачатись. Дозволяються лише мінімальні втрати поза жаткою, і лише через посушливу погоду

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями