Техніка

Американські контрактори поділилися налаштуваннями комбайнів

Професійні американські комбайнери спочатку перевіряють швидкість машини, зменшують оберти повітряного вентилятора, відкривають решета.

Про це пише журнал The Ukrainian Farmer.

Зазвичай контрактори встановлюють рекомендовані до кожної культури налаштування. Потім в залежності від наявності пошкодженого зерна та сміття в зразках ці налаштування змінюють. 

«Так, вирішити проблему великих втрат можна наступним способом. Спочатку необхідно зменшити швидкість руху – можливо, через комбайн проходить надто велика рослинна маса, і система обмолоту не встигає її обробити. Якщо це не дасть результату, і втрати не зменшаться, необхідно повернутись до попередньої швидкості та зменшити оберти повітряного вентилятора. У разі, коли і ця дія не зменшить кількість втрат, оберти вентилятора повертаємо до попереднього рівня та більше відкриваємо решета, щоб збільшити проходження зерна», – описує послідовність налаштувань видання. 

У журналі зауважують, що також варто перевірити, чи не забилась система обмолоту качанами, що також може призводити до втрат. Якщо в пробі зерна багато сміття або пошкоджених зерен, потрібно збільшити зазор підбарабання, і поступово зменшувати оберти ротора або барабана. В будь-якому разі зерно, яке потрапило всередину комбайна, не повинне втрачатись. Дозволяються лише мінімальні втрати поза жаткою, і лише через посушливу погоду

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!