Техніка

AMAZONE розробила систему камер для передніх навісних знарядь

Компанія AMAZONE пропонує систему камер і монітора, що призначена для контролю руху в поперечному напрямку з фронтальними навісними знаряддями виробника.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Для фронтального бункера FTender 1600 без фронтального шинного пакеру T-Pack F, а також для фронтальних баків FT 1001, FT 1502 та FT-P 1502 у Німеччині тепер опційно доступна система камер від AMAZONE із сертифікацією DLG.

Дві камери встановлюються ліворуч і праворуч на фронтальному обладнанні та передають зображення з камер на оглядовий монітор у кабіні трактора без обмежень прямої видимості. Розділений екран дозволяє паралельно отримувати зображення з обох камер.

Нова сертифікована система камер від AMAZONE дає змогу оптимально контролювати рух у поперечному напрямку під час з’їзду з погано оглядових полів чи двору.

За рахунок використання обладнання для непрямого огляду (Зона видимості B), наприклад, системи камери та монітора, бічна зона видимості в комбінації з прямим оглядом водія транспортного засобу (Зона видимості A) може перекриватися.

Відзначають, що перевагою системи є її герметичність, волого- та пиленепроникність.

Нагадаємо, Amazone пропонує обладнати свої ґрунтообробні агрегати новою системою стійок.