Техніка

Amazone отримала три срібні нагороди на Agritechnica 2017

Amazone отримала три срібні нагороди на Agritechnica 2017

Незалежне експертне журі міжнародної виставки Agritechnica 2017 нагородило срібними медалями відразу три новинки компанії Amazone.

Зокрема, Amazone отримала срібну медаль за розроблену спільно з компанією Rometron систему SwingStop pro, до якої входять активне гальмування у поєднанні з новою системою форсунок, що працюють за принципом широтно-імпульсної частотної модуляції.

За допомогою програмного забезпечення та датчиків пришвидшення SwingStop Pro в режимі реального часу розраховує відносну швидкість кожної окремої форсунки, визначає її співвідношення до швидкості руху обприскувача й регулює відповідну норму внесення за тисячні частки секунди.

Друга нагорода дісталася програмі SmartService 4.0, яка використовує віртуальну і доповнену реальності для модернізації процесів навчання, тренувань технічної сервісної служби та підтримки клієнтів за виконання технічного обслуговування.

Третю срібну медаль Amazone отримала спільно з компанією DKE-Data GmbH & Co. KG й іншими відомими виробниками сільськогосподарської техніки за розроблений прикладний сільськогосподарський додаток agrirouter.

Agrirouter – це інтернет-платформа для фермерів і керівників МТС для обміну даними, яка створює зв’язок між машинами й сільськогосподарськими програмними засобами різних виробників.

Довідка


Найбільша у світі агропромислова виставка Agritechnica 2017 відбулась 12-18 листопада в Ганновері (Німеччина). Цього року на виставці свої технологічні розробки, товари та послуги представили 2803 компанії з 53 країн усіх континентів.

 
Експертне журі Agritechnica 2017 присудило золоті медалі двом інноваційним рішенням, ще 29 отримали срібні нагороди.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!