Техніка

АМАКО виводить на ринок нові моделі самохідного обприскувача

АМАКО виводить на ринок нові моделі самохідного обприскувача

Компанія АМАКО презентувала на виставці Агро-2019 у Києві нові моделі сільгосптехніки.

Зокрема, це нові моделі самохідного обприскувача Massey Ferguson MF 9330 і 9335. Модель MF 9330 має бак місткістю 3 тис. л і штангу від 24 до 30 м, MF 9335 – бак на 3500 л і штангу 36 м.

Кліренс обох обприскувачів становить 165 см, однак є можливість замовити модель із висотою кліренса 154 см.

Моделі оснащені двигунами AGCO Power 66CW3, об’ємом 6,6 л і потужністю 200 к. с. Швидкість новинок досягає 35 км/година.

Обприскувачі мають високий крутний момент, який забезпечується на нижніх передачах. Завдяки цьому економія пального може сягати 40-50% порівняно з традиційними моделями.

У конструкції техніки застосовано якісно нові принципи гнучкої рами, яка має сприяти вищій надійності, маневреності та прохідності.

Обприскувачі мають можливість переміщати в кількох напрямках кінці штанги, без залучення її центральної частини, автоматично встановлювати висоту штанги разом із відключенням секцій і гідравлічно змінювати колії (від 2,8 до 3,4 м).

Також АМАКО представила на виставці трактори Massey Ferguson 2630 і 2635 потужністю 65 і 75 к.с. відповідно та жниварку Geringhoff TruFlex Razor для зернових і олійних культур.

Крім цього, компанія працює над розвитком напряму точно землеробства та розвиває співпрацю з Precision Planting. Наприклад, АМАКО оснастила деякі моделі своїх посівних агрегатів системою, що самостійно обирає оптимальний режим на основі визначення ступеню притискання сошників та пружності ґрунту, його вологості, вмісту органічної речовини тощо.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!