Техніка

Alliance представила нову шину для кругових зрошувальних систем

Нові шини для кругових зрошувальних систем – Alliance 768 Value Plus

Компанія Alliance, що входить до складу Yokohama OHT, представила нову шину для кругових зрошувальних систем – Alliance 768 Value Plus. Вона призначена для регіонів зі спекотним кліматом, вологолюбних культур і мулистих ґрунтів. Шина має надійну міцну конструкцію та забезпечує ефективний захист культур за несприятливих умов.

Про це AgroTimes повідомляє прес-служба компанії Yokohama Off-Highway Tires (YOHT).

«Шина Alliance 768 Value Plus має абсолютно новий малюнок протектора, що забезпечує ефективне зчеплення під час постійних навантажень і руху з незмінною круговою траєкторією в умовах високої вологості й навіть на мулистому ґрунті. Велика відстань між ґрунтозачепами гарантує відмінне самоочищення за будь-яких умов, а округлі плечові зони забезпечують постійний рух уперед і водночас захищають культуру від пошкоджень», – зазначають у повідомленні.

Нова шина для кругових зрошувальних систем – Alliance 768 Value Plus

Міцний нейлоновий каркас забезпечує довгий строк експлуатації. Крім того, шина Alliance 768 Value Plus містить спеціальну озонову суміш, що запобігає передчасному зношуванню та розтріскуванню протектора.

Нова шина від Alliance доступна у трьох розмірах: 11,2 × 24, 14,9 × 24 та 11,2 × 38.

Довідка:
Yokohama Off-Highway Tires (YOHT) спеціалізується на проектуванні, розробці, виробництві й маркетингу позашляхових шин для сільського та лісового господарства, будівництва, промисловості, земляних робіт, гірничої промисловості й портової техніки. YOHT включає всесвітньо відомі бренди шин Alliance, Galaxy й Primex і представлена у більш ніж 120 країнах. Завдяки різноманітному асортименту продукції, який включає понад 4 000 найменувань, підрозділ YOHT добре відомий своєю здатністю пропонувати виробникам оригінального обладнання та клієнтам вторинної комплектації високоякісні шини, розроблені для конкретних завдань в різноманітних сферах застосування.

Нагадаємо, використання метеоданих у дощуванні економить до 30% води.