Техніка
Головне:
Техніка

Alfa 6 – це mini-till, високопродуктивність та надійність

Сівалка Alfa 6 від Elvorti має зручний розбіг сошників, завдяки чому можна висівати зернові культури з міжряддями 15 см, і сошники при цьому не забиваються. А якщо десь виникає проблема, то автоматика відразу сигналізує про неї.

Про це повідомляють у компанії.

Такий підхід зменшує потребу агропідприємства у найманих робітниках у процесі експлуатації сівалки та мінімізує вплив людського чинника. За словами директора СТОВ «Вікторія» Олександра Чорного (Донецька обл.), який має у вжитку Alfa 6, це дало змогу господарству обійтися без сівальника, який раніше їздив за трактором.

«Фактично в полі сьогодні достатньо, крім механізатора, мати ще двох працівників на дві сівалки: один відповідає за завантаження у бункер насіння, а інший — мінеральних добрив. Робочі руки в наших краях у великому дефіциті», — зазначив Олександр Чорний.

Крім того, зернова сівалка Alfa 6 має нову спрощену раму з якісних європейських сталей. Це пласка зварена конструкція зі шпренгелем на передньому брусі в центральній частині. Великі передні та задні бруси з’єднані між собою боковинами й зв’язками без використання ферм, що забезпечує надійність і жорсткість рами.

Нагадаємо, продуктивність сівалки Alfa 6 максимальна навіть на важких ґрунтах за високої швидкості руху. Також Alfa 6 від Elvorti має найбільший за об’ємом бункер на ринку.