Техніка
Головне:
Техніка

«Агросем» ‒ перша компанія-дилер, яка отримала рівень кваліфікації FarmSight Level 3.0 від John Deere

«Агросем» ‒ перша компанія-дилер, яка отримала рівень кваліфікації FarmSight Level 3.0 від John Deere

Компанія JohnDeere впродовж кількох років працює над впровадженням стратегії FarmSight серед українських фермерів. Враховуючи, що не кожен дилер може надавати комплексні рішення для клієнтів, JohnDeere проводить щорічну сертифікацію дилерів, визначаючи їхній рівень в реалізації стратегії FarmSight.

 

Отримання FarmSightLevel 3.0 підтверджує високу кваліфікацію працівників, якість надання комплексних послуг, надійність «Агросем» як партнера в точному землеробстві, а також показує, що компанія є одним із лідерів ринку точного землеробства в Україні.

 

З метою реалізації цієї стратегії та розвитку даного напрямку на аграрному ринку України компанія «Агросем» ще у 2015 році створила окремий відділ Інноваційних технологій.

 

John Deere FarmSight – комплексне рішення, яке включає в себе інтелектуальну техніку John Deere, інноваційні рішення з управління сільськогосподарським виробництвом (AMS) і додаткові сервісні послуги, пропоновані компанією «Агросем».

 

Реалізація стратегії FarmSight на базі господарств дозволяє за рахунок обладнання точного землеробства та комплексних сервісних послуг досягати підвищення продуктивності та ефективності техніки, знижувати витрати, автоматизувати процеси сільськогосподарського виробництва, оптимізувати роботу техніки, отримати повний контроль над технікою.

 

 

 

 

agrosem.ua

 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!