Техніка

130-сильного трактора достатньо для роботи з ін’єкційним аплікатором ПЖУ

130-сильного трактора достатньо для роботи з ін’єкційним аплікатором ПЖУ

На окрему увагу заслуговують ін’єкційні та дискові аплікатори BOGUSLAV, а також підживлювачі провідного вітчизняного виробника, розраховані на внесення в ґрунт різноманітних рідких добрив, включно з КАС, аміачною водою та РКД.

Про це з посиланням на коментар начальника відділу продажу ПрАТ «Богуславська сільгосптехніка» Олександра Бабиленко пише журнал The Ukrainian Farmer.

За його словами, цей напрям взагалі сьогодні є вкрай важливим для українських фермерів, бо рідкі добрива є найефективнішим та найбільш економним способом мінерального живлення рослин. Тому інженери BOGUSLAV своєчасно взялися за розроблення такого обладнання, запропонувавши дуже цікаві рішення.

Варто звернути увагу на ін’єкційні аплікатори ПЖУ-3000-8,4 та ПЖУ-5000-12. За робочої швидкості від 5 до 8 км/год ПЖУ-5000 із 12-метровою штангою здатен вносити рідкі добрива з продуктивністю 8,8 га/год. Глибина внесення становить до 7 см, а норма витрати може варіюватися від 100 до 800 л/га. Причому для роботи із потужною машиною з баком на 5000 л достатньо 130-сильного трактора.

Внесення рідких добрив здійснюється за допомогою ін’єкційного робочого органа, що складається з колеса з ін’єкційними дозаторами-голками. В конструкції цієї машини також установлено комплектуючі найкращих світових виробників, зокрема, американські насоси. За допомогою такої техніки можна водночас істотно підвищити врожайність сільгоспкультур і заощадити чималі кошти завдяки точності та вищій ефективності внесення.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що український обприскувач обладнали підвіскою з двома гідроциліндрами для підіймання штанги.