Овочі - Ягоди - Сад

Завдяки томатам в турецьке село повертаються мігранти

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Майже 60% домогосподарств турецького села Деререгуму в провінції Іспарта заробляють на вирощуванні томатів у теплицях. Завдяки цьому в село стали повертатися колишні жителі.

Про це повідомляє HortiDaily.

Мешканці селища Деререгуму в Іспарті розпочали вирощувати тепличні томати майже 12 років тому. Зараз їх площа складає 100 га. Село вирощує 10 тис. тонн томатів на рік.

Це невелике село, що має лише 1700 жителів, постійно втрачало частину населення через міграцію, коли люди виїжджали з села у пошуках роботи в інших місцях.

«Однак із економічною активністю, отриманою від виробництва томатів, тенденція міграції змінилася, і навіть деякі колишні жителі, які покинули село, повертаються назад. Кількість жителів, які беруть участь у виробництві томатів, постійно збільшується, і багато з них зараз будують власні теплиці», – зазначає видання.

70% продукції продається на внутрішніх ринках, тоді як решта 30% експортується, в основному арабські країни. Незначна частина експорту йде до Румунії, Нідерландів, Болгарії, Іспанії та Молдови.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями