Овочі-Ягоди-Сад

Завдяки камері охолодження фермери продають полуницю в супермаркети

Завдяки камері охолодження фермери продають полуницю в супермаркети

Завдяки виграному гранту від Українського проєкту бізенсрозвитку плодоовочівництва (UHBDP) сім’я виробників полуниці Тертичних з міста Берислав на Херсонщині змогла придбати холодильну камеру і постачати полуницю в супермаркети, а з січня в холодильниках зберігатимуть розсаду полуниці (frigo).

Про це повідомляє пресслужба UHBDP.

«Нова холодильна камера розміщена в полі та дозволяє одночасно охолоджувати до 5 тонн продукції при температурі від 8-14 С, в залежності від необхідних термінів поставки продукції на прилавки. Тільки за серпень і вересень було охолоджено близько 25 тонн ягід», – йдеться у повідомленні.

Маючи можливість постачати охолоджену продукцію, Тертичні уклали контракти на постачання суниці садової до супермаркетів майже до кінця поточного року. Ціна реалізації в жовтні становила 80 грн/кг. 

«Приблизно з грудня місяця холодильне устаткування планується використовувати для зберігання розсади на наступний рік, – повідомляють в UHBDP. – Розсада буде зберігатися замороженою при температурі – 100С. Така розсада має великий потенціал для приживлення, вона стійка до несприятливих впливів».

Читайте також: Транспортабельні полуниці потребують збалансованого живлення