Овочі-Ягоди-Сад

Які препарати застосовувати проти хвороб лохини високорослої

Які препарати застосовувати проти хвороб лохини високорослої

Вирощування лохини високорослої в Україні ‒ досить нова справа. Крім інших проблем, фермери стикаються зі шкідливими організмами, що живуть і шкодять в агроценозі культури.

На теренах Європи, де лохину високорослу вважають ягодою номер один, вона ще на початку минулого століття стала об’єктом селекційних досліджень. У результаті були створені сорти з поліпшеними господарськими якостями.

Для захисту культури від шкідливих організмів у країнах, де її традиційно вирощують, застосовують зареєстровані пестициди. В Україні ж такі препарати на лохині високорослій відсутні, пише журнал «Плантатор».

На основі аналізу даних літератури, практичного досвіду виробників можна повідомити про застосування на ягідних плантаціях лохини препаратів на основі таких діючих речовин, як піриміфос-метил (Актеллік 500 ЕС), тіаклоприд (Каліпсо 480).

А от щодо фунгіцидів навіть у Польщі зареєстровані на культурі препарати відсутні, проте відомі випадки застосування препаратів на основі дифеноконазолу, пенконазолу, тіофанат-метилу від таких хвороб, як плямистість листків і борошниста роса.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!